Janowscy dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji odwiedzili dzieci - oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim.

Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo dziecka w różnych sytuacjach: w szkole, w domu i podczas zabawy. Dzielnicowi przybliżyli i wyjaśnili  dzieciom zasady bezpiecznego korzystania z drogi będąc pieszym lub rowerzystą, bezpiecznego zachowania się w domu, w szkole czy na placu zabaw. Milusińscy- uczniowie oddziału przedszkolnego otrzymali odblaski i mogli obejrzeć policyjny sprzęt.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych wraz z  grupami najmłodszych uczniów szkoły,

składają podziękowania

 p. asp. Faustynie Łazur, st. sierż. Dorocie  Czajkowskiej, asp. szt. Adamowi  Kędrze

za wizytę i niecodzienne spotkanie.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych