Dnia 20 listopada 2017 roku w sali widowiskowej Janowskiego Ośrodka Kultury zorganizowaliśmy wyjątkowy koncert profilaktyczny „Życie na niby”.

W programie, który poprowadził muzyk i poeta p. Jacek Musiatowicz wraz z synem Michałem – gitarzystą, uczestniczyło około 170 gimnazjalistów z klas trzecich oraz klasa 2b. Duży nacisk prowadzący położył na agresję słowną, wulgaryzmy i skrótowość myślenia wśród młodzieży oraz przemoc w Internecie. Recital  był próbą podsumowania życia artystycznego i rockowego artysty, programem mówiącym o tym, że żadna sytuacja życiowa nie powinna skłaniać  młodego człowieka do sięgania po używki. Gimnazjaliści mieli także wyjątkową okazję wysłuchać pięknego koncertu w wykonaniu Michała Musiatowicza - syna, uczestnika 10 edycji programu „Must Be the Music”, który zachwycił swą grą przybyłych na spotkanie młodych widzów. Dziękujemy serdecznie pani Bożenie Czajkowskiej i pani Ewie Misztal – pracownikom Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim za pomoc przy organizacji koncertu.

 

Koordynatorzy programu:
Ewa Chmiel, Andrzej Tomczyk