Wyniki Międzygimnazjalnego Drużynowego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH „NON-STOP” organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza oraz Stowarzyszenie AD ASTRA  w Janowie Lubelskim.

W dniu 5 października 2017 roku nauczyciele języka angielskiego LO w Janowie Lubelskim  panie Bożena Nita oraz Maria Karczmarska przeprowadziły  konkurs skierowany dla uczniów gimnazjum, w którym udział wzięło 8 drużyn, czyli 24 uczniów klas  drugich i trzecich z Janowa Lubelskiego, Białej i Wólki Ratajskiej. Naszą szkołę reprezentowało sześć drużyn.

Konkurs składał się z następujących części: testu leksykalno – gramatyczno – komunikacyjnego, pytań dotyczących kultury Australii, zdjęć na których należało rozpoznać ludzi, miejsca i wydarzenia, oraz z tzw. rozsypanki wyrazów.

Najlepiej z zadaniami poradziła sobie drużyna w składzie: Natalia Majkowska, Weronika Hołownia i Blanka Sawicka – suma punktów: 71/100 i uzyskała I MIEJSCE.

Tylko jednym punktem przegrała drużyna w składzie : Magdalena Kulpa, Karolina Graboś i Karolina Król – suma punktów: 70/100uzyskując II MIEJSCE.

III MIEJSCE  zajęła również drużyna z naszej szkoły w składzie: Zuzanna Kuźnicka, Jolanta Wojtan i Izabela Strąk  – suma punktów: 66/100.

Zwycięzcy  otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!