Dn. 19 czerwca 2017r. odbędzie się w naszej szkole spotkanie z oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim, panią aspirant Faustyną Łazur. Dotyczy ono bezpieczeństwa dzieci w czasie wakacji.

Spotkanie odbędzie się według następującego planu:

godz. 9:00 – spotkanie z uczniami klas I-III na szkolnym łączniku

godz. 9:25 – spotkanie z dziećmi z oddziałów przedszkolnych na górnym korytarzu w Bloku E

godz. 9:50 – spotkanie z uczniami klas IV-VI na szkolnym łączniku

Zapraszamy na spotkanie wszystkich uczniów wraz z nauczycielami uczącymi o określonej godzinie w danej klasie.

 

Jednocześnie przypominamy, że uczniowie mają obowiązek uczęszczania do szkoły do ostatniego dnia nauki. W bieżącym roku szkolnym tym dniem jest 20 czerwca. Dni 21 oraz 22 czerwca są dniami wolnymi od zajęć edukacyjno-wychowawczych, w które szkoła zapewnia opiekę świetlicową.