Dnia 12 lutego 2017 r. w Domu Parafialnym przy sanktuarium Matki Bożej Janowskiej odbył się spektakl, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Klasa III b, wychowawca p. Anna Kwiecień i klasa VI b, wychowawca p. Wioletta Sołtys, zostały zaproszone do współpracy przez księdza Zygmunta Wnukowskiego, założyciela i dyrektora Teatru Sakralno – Dramatycznego im. św. Jana Pawła II. Uczniowie mieli zaszczyt zaprezentować się wśród aktorów teatru w „Scenach biblijnych”, wśród których widzowie mogli obejrzeć min. stworzenie świata, Adama i Ewy, ofiara Abla i Kaina, spis ludności, narodzenie Pana Jezusa. Uczniowie możliwością wystąpienia na scenie byli zachwyceni, spektakl został nagrodzony oklaskami i z pewnością przypadł widzom do gustu.

 

Dziękujemy księdzu Zygmuntowi Wnukowskiemu za zaangażowanie do spektaklu uczniów naszej szkoły i zapraszamy do współpracy w przyszłości.

Wioletta Sołtys