Dzień 9 grudnia 2016 roku na długo zostanie w naszej pamięci. Mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole niezwykłą osobę - popularną w całej Polsce piosenkarkę, której utwory przeznaczone są głównie dla dzieci. 

Majka Jeżowska okazała się fantastyczna, uczniowie naszej szkoły oraz szkół z pobliskich miejscowości bawili się przy Jej muzyce wyśmienicie. Gwiazda w kontakcie z najmłodszymi była serdeczna, przez cały ponad godzinny koncert rozmawiała z dziećmi, uczyła ich słów swoich piosenek a uśmiech nie schodził z twarzy ani Jej, ani dzieciaków. W trakcie koncertu przekazała nauczycielkom i opiekunkom poszczególnych szkół, przedszkoli i placówek plakaty i płyty, które będą na pewno cenną pamiątką dla uczestników koncertu Majki Jeżowskiej. Na koniec artystka złożyła autografy na plakatach, zdjęciach i płytach. Na scenie gościł również Św. Mikołaj oraz burmistrz naszego miasta, pan Krzysztof Kołtyś. Było naprawdę miło, w powietrzu było czuć świąteczną atmosferę, było mnóstwo życzeń, prezentów, radości i śmiechu. To był piękny dzień! Może jeszcze kiedyś będziemy mieli przyjemność usłyszeć Majkę Jeżowską na żywo!

 Wioletta Sołtys