10 listopad 2020 r.: konkurs, kolorowanka, zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia i piosenka o niepodległości. Dziś zachęcamy Was do obejrzenia, wysłuchania krótkich filmików propagujących zdrowy styl życia. Czeka na Was także praca plastyczna :) Zachęcamy do wspólnej zabawy:) Nasze propozycje:

1. Konkurs. 2. Świetna kolorowanka on-line.

3. Film edukacyjny o zdrowym żywieniu.

4. Szalony układ taneczny dla dzieci i nie tylko.

5. Piosenka "Co to jest niepodległość?"  Otwórz "Więcej"  i zapraszamy do działu świetlicowego na każdy dzień.

1. Konkurs "Zakręcony lizak". Zagraj i odpowiedz co skrywa lizak na zdjęciu. Dla uczestników konkursu nagroda...słodka nagroda. A co to za nagroda ?. Zgadnij , co lizak jako ostatnie ukryje. 🌝👌

Kto pierwszy ten... zakosztuje! Odpowiedzi na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Kolorowanka on-line " Szczęśliwe gruszki i jabłko":

3. Film o zdrowym żywieniu - "Przygody Oli i Stasia. Zbilansowana dieta dziecka":

4. Układ taneczny dla dzieci. Sposób na nudę - propozycja zabawy ruchowej:

5. Piosenka "Co to jest niepodległość?":