Dzisiaj nowe pomysły na spędzenie wolnego czasu:

1. Film pt. ,,My Dzieci świata'' z okazji Dnia Dziecka.

2. "Co możemy zobaczyć w Muzeum?" - film edukacyjny.
 
3. Praca plastyczno - techniczna - Bączek, zabawka z płyty CD.
 
4. Piosenka ,,Fantazja"- zespół Fasolki.
 
5. Zabawa w pająka.
  

1. Film pt.,,My Dzieci świata'' z okazji Dnia Dziecka:

2. "Co możemy zobaczyć w Muzeum?" - film edukacyjny:

 
3. Praca plastyczno - techniczna - Bączek, zabawka z płyty CD:
 
 
4. Piosenka ,,Fantazja"-zespół Fasolki:
 
 
5. Zabawa w pająka:
 
- potrzebujemy:

 

    • kartkę
    • kostkę i coś do pisania (np. ołówek)

 

Gra tylko cyfra 5, wyrzucona na kostce. Wszyscy rzucają kostką i komu uda się wyrzucić 5, ten rysuje elementy pająka (np. głowę pająka, potem brzuch i 8 nóg), potem sieć (dwa kółka wokół pająka i tyle nitek – kresek, ilu jest graczy). Mamy już planszę do gry. Teraz wyrzucona 5 na kostce, powoduje wpadanie do sieci pająka (wpisujemy imię osoby, która wpadła). Pozostali gracze mogą uratować uwięzionego w sieci, wyrzucając 1 na kostce (dwa razy można uratować się z sieci). Trzecia wpadka do sieci oznacza przegraną. Osoba, która zostanie w grze najdłużej - wygrywa!

 

Przyjemnej zabawy!