Proponujemy kolejne gry, zabawy i zajęcia relaksacyjne: 

1. Zielony ogródek w domu w doniczce.

2. Jak wykonać motyla  z papieru?

3. Biedronka z origami.

4. Piosenki dla dzieci.

5. Gry edukacyjne dla różnych klas!

 

 

 

1.Zielony ogródek:

 Od kilkunastu dni wiosna na dobre zagościła w naszym miasteczku. Jest jeszcze trochę zimno, ale widzimy, że na krzewach i drzewach pojawiają się małe, zielone listki, a na trawnikach pierwsze wiosenne kwiaty. Proponujemy Wam, żebyście stworzyli sobie w domu swój mały, zielony ogródek. Poproście Rodziców o kilka małych cebulek, obierzcie je delikatnie z suchych łusek i włóżcie do doniczki z ziemią, albo po prostu do słoiczka z wodą. Po kilku dniach zobaczycie wiosenne czary. Pojawi się zielony szczypiorek…. Gdy będzie już wystarczająco długi, możecie go obciąć (z pomocą dorosłych), posiekać i dodać do różnych potraw: ziemniaków, kanapek, jajecznicy. Będzie zdrowo i kolorowo. A co najważniejsze – jeżeli będziecie go regularnie podlewać, za kilka dni wasz zielony szczypiorek odrośnie. I cała zabawa zacznie się od nowa. Swoim zielonym ogródkiem możecie się pochwalić wysyłając zdjęcia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my zamieścimy je na stronie szkoły. Powodzenia i smacznego!

2. Motyl z papieru:

https://www.youtube.com/watch?v=MIMjAwPfhWk

3. Biedronka z origami:

https://www.youtube.com/watch?v=dewsLpMTvCA

4. Piosenki dla dzieci: 

https://www.youtube.com/watch?v=j-249UzxxSo

5. Gry edukacyjne: