Katyńskie Tablice Memorialne – Janów Lubelski pamięta

Poseł na Sejm RP Jerzy Bielecki, Burmistrz Janowa Lubelskiego Krzysztof Kołtyś, Proboszcz Parafii pw. Św. Jadwigi Królowej – Ks. Kan dr Jacek Beksiński, Proboszcz Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela – Ks. Kan dr Jacek Staszak zapraszają mieszkańców Janowa Lubelskiego do wzięcia udziału w uroczystym odsłonięciu i poświęceniu Katyńskich Tablic Memorialnych, które odbędzie się dnia 4 listopada 2018 roku przy kościele pw. Św. Jadwigi Królowej w Janowie Lubelskim.

 

W programie uroczystości:

(10.50 godz.)- Hymn, odsłonięcie i poświęcenie Katyńskich Tablic Memorialnych, Apel poległych, salwa honorowa, okolicznościowe przemówienie.

Przemarsz do Sanktuarium, uroczysta niepodległościowa Msza Święta, odczytanie opisu odzyskania niepodległości w Janowie Lubelskim.