TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ

dla poszczególnych grup przedszkolnych

Publiczne Przedszkole Nr 4 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Janowie Lubelskim

rok szkolny 2020/2021

PONIEDZIALEK

Godz.

4 - latki

 (cP3)

3/4 - latki

 (rP4)

3 - latki

(tP5)

3 - latki

(tP6)

2,5/3 - latki

(rP7)

6:30-8:00

K. Chmiel 6:30 - 8:00, K. Drąg 7:30 – 8:00

8:00-9:00

J. Jarosz

K. Chmiel

A. Kusz

A. Staszewska

K. Drąg

9:00-10:00

J. Jarosz

K. Chmiel

A. Kusz

 

 

 

A. Staszewska

K. Drąg

9:45-10:00      J. angielski

10:00-11:00

A. Jednac

10:05-10:20      J. angielski

A. Kusz

A. Staszewska

K. Drąg

K. Chmiel

10:25-10:40      J. angielski

10:45-11:00      J. angielski

A. Staszewska

A. Jednac

11:05-11:20 J. angielski

11:00-12:00

A. Jednac

K. Chmiel

A. Kusz

A. Pikula

K. Drąg

12:00-13:00

A. Jednac

A. Kusz

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

13:00-14:00

A. Jednac

A. Kusz

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

14:00-15:00

A. Jednac

A. Kusz

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

15:00-16:00

A. Jednac

A. Kusz

M. Stefanek

               

 

WTOREK

Godz.

4 - latki

 (cP3)

3/4 - latki

 (rP4)

3 - latki

(tP5)

3 - latki

(tP6)

2,5/3 - latki

(rP7)

6:30-8:00

A. Kusz 6:30 - 8:00, K. Drąg 7:30 – 8:00

8:00-9:00

J. Jarosz

A. Kusz

M. Stefanek

A. Staszewska

K. Drąg

9:00-10:00

J. Jarosz

A. Kusz

M. Stefanek

 

 

A. Staszewska

 

K. Drąg

9:45-10:00      J. angielski

10:00-11:00

J. Jarosz

A. Kusz

M. Stefanek

A. Staszewska

10:05-10:20     J. angielski

10:25-10:40      J. angielski

K. Drąg

10:45-11:00      J. angielski

A. Kusz

J. Jarosz

11:05-11:20      J. angielski

11:00-12:00

A. Jednac

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Staszewska

K. Drąg

12:00-13:00

A. Jednac

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Staszewska

K. Drąg

13:00-14:00

A. Jednac

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Staszewska

 

A. Pikula

14:00-15:00

A. Jednac

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Staszewska

A. Pikula

15:00-16:00

A. Jednac

K. Chmiel

A. Pikula

               

 

 

 

ŚRODA

Godz.

4 - latki

 (cP3)

3/4 - latki

 (rP4)

3 - latki

(tP5)

3 - latki

(tP6)

2,5/3 - latki

(rP7)

6:30-8:00

A. Pikula 6:30 - 8:00, A. Kusz  7:30 – 8:00

8:00-9:00

J. Jarosz

K. Chmiel

A. Kusz

A. Staszewska

A. Pikula

9:00-10:00

J. Jarosz

K. Chmiel

A. Kusz

A. Staszewska

A. Pikula

10:00-11:00

 

J. Jarosz

K. Chmiel

A. Kusz

A. Staszewska

A. Pikula

10:45-11:00      Rytmika

11:00-12:00

J. Jarosz

K. Chmiel

11:00-11:15      Rytmika

A. Staszewska

A. Pikula

11:15-11:30      Rytmika

A. Kusz

K. Chmiel

M. Stefanek

11:30-11:45      Rytmika

11:45-12:00      Rytmika

A. Pikula

12:00-13:00

J. Jarosz

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Staszewska

K. Drąg

13:00-14:00

A. Jednac

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Staszewska

K. Drąg

14:00-15:00

A. Jednac

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Staszewska

K. Drąg

15:00-16:00

A. Jednac

A. Staszewska

K. Drąg

               

 

 

 

 

 

CZWARTEK

Godz.

4 - latki

 (cP3)

3/4 - latki

 (rP4)

3 - latki

(tP5)

3 - latki

(tP6)

2,5/3 - latki

(rP7)

6:30-8:00

A. Kusz 6:30 - 8:00, A. Staszewska 7:30 – 8:00

8:00-9:00

A. Jednac

A. Kusz

M. Stefanek

A. Staszewska

A. Pikula

9:00-10:00

 

 

A. Jednac

 

A. Kusz

M. Stefanek

 

A. Staszewska

A. Pikula

9:15-9:30      Rytmika

9:30-9:45      Rytmika

A. Pikula

9:45-10:00      Rytmika

A. Staszewska

10:00-11:00

10:00-10:15      Rytmika

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Staszewska

A. Pikula

 

A. Jednac

10:15-10:30      Rytmika

M. Stefanek

11:00-12:00

A. Jednac

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

12:00-13:00

J. Jarosz

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

13:00-14:00

J. Jarosz

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

14:00-15:00

J. Jarosz

K. Chmiel

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

15:00-16:00

J. Jarosz

M. Stefanek

K. Drąg

               

 

 

 

 

PIĄTEK

Godz.

4 - latki

 (cP3)

3/4 - latki

 (rP4)

3 - latki

(tP5)

3 - latki

(tP6)

2,5/3 - latki

(rP7)

6:30-8:00

A. Staszewska 6:30 - 8:00, K. Chmiel 7:30 – 8:00

8:00-9:00

A. Jednac

K. Chmiel

A. Kusz

A. Staszewska

A. Pikula

9:00-10:00

A. Jednac

K. Chmiel

A. Kusz

A. Staszewska

A. Pikula

10:00-11:00

A. Jednac

K. Chmiel

A. Kusz

A. Staszewska

A. Pikula

11:00-12:00

A. Jednac

K. Chmiel

A. Kusz

A. Staszewska

A. Pikula

A. Pikula

K. Drąg

12:00-13:00

A. Jednac

A. Kusz

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

13:00-14:00

A. Jednac

A. Kusz

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

14:00-15:00

A. Jednac

A. Kusz

M. Stefanek

A. Pikula

K. Drąg

15:00-16:00

A. Pikula

M. Stefanek

K. Drąg

               

 

 

 

WTOREK

 

Godz.

6 - latki

(0P1)

5/6 - latki

(rP2)

 

6:30-8:00

G. Chmiel 7:00 - 8:00, I. Paleń 7:30 – 8:00

 

8:00-9:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

9:00-10:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

9:30-10:00      Religia

 

10:00-11:00

I. Paleń

10:00-10:30      Religia

 

G. Chmiel

 

11:00-12:00

I. Paleń

J. Jarosz

 
 

12:00-13:00

B. Matysek

J. Jarosz

 

13:00-14:00

B. Matysek

J. Jarosz

 

14:00-15:00

B. Matysek

J. Jarosz

 

15:00-16:00

J. Jarosz

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Godz.

6 - latki

(0P1)

5/6 - latki

(rP2)

 

6:30-8:00

J. Jarosz 7:00 - 8:00,  A. Staszewska  7:30 – 8:00

 

8:00-9:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

9:00-10:00

I. Paleń

9:00-9:30      Rytmika

 

9:30-10:00      Rytmika

G. Chmiel

 

10:00-11:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

11:00-12:00

I. Paleń

G. Chmiel

 
 

12:00-13:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

13:00-14:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

14:00-15:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

15:00-16:00

I. Paleń

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

 

Godz.

6 - latki

(0P1)

5/6 - latki

(rP2)

 

6:30-8:00

A. Jednac 7:00 - 8:00,  B. Matysek 7:30 – 8:00

 

8:00-9:00

B. Matysek

G. Chmiel

 

9:00-10:00

B. Matysek

G. Chmiel

 

10:00-11:00

10:30-11:00      Religia

G. Chmiel

 

I. Paleń

10:00-10:30      Religia

 

11:00-12:00

I. Paleń

G. Chmiel

 
 

12:00-13:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

13:00-14:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

14:00-15:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

15:00-16:00

G. Chmiel

 

 

ŚRODA

 

Godz.

6 - latki

(0P1)

5/6 - latki

(rP2)

 

6:30-8:00

G. Chmiel 7:00 - 8:00,  J. Jarosz 7:30 – 8:00

 

8:00-9:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

9:00-10:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

10:00-11:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

10:30-11:00  J. angielski

 

11:00-12:00

11:00-11:30    J. angielski

G. Chmiel

 

I. Paleń

 
 

12:00-13:00

                I. Paleń

------------------------

     B. Matysek

G. Chmiel

 

13:00-14:00

B. Matysek

J. Jarosz

 

14:00-15:00

B. Matysek

J. Jarosz

 

15:00-16:00

B. Matysek

 

 

 

 

 

 

 


 

 

PIĄTEK

 

Godz.

6 - latki

(0P1)

5/6 - latki

(rP2)

 

6:30-8:00

J. Jarosz 7:00 - 8:00,  A. Jednac 7:30 – 8:00

 

8:00-9:00

I. Paleń

J. Jarosz

 

9:00-10:00

I. Paleń

J. Jarosz

 

10:00-11:00

I. Paleń

J. Jarosz

 

10:30-11:00   J. angielski

 

11:00-12:00

11:00-11:30    J. angielski

J. Jarosz

 

I. Paleń

 
 

12:00-13:00

I. Paleń

J. Jarosz

 

13:00-14:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

14:00-15:00

I. Paleń

G. Chmiel

 

15:00-16:00

G. Chmiel