Dobiegł końca skierowany do chłopców klas IV naszej szkoły Halowy Turniej Piłki Nożnej. Wzięło w nim udział 7 zespołów (reprezentacji poszczególnych klas naszej szkoły). Został on przeprowadzony systemem „każdy z każdym”. Łącznie odbyło się 42 spotkania.

 

 Ostatecznie klasyfikacja na podium przedstawia się następująco: zwycięzcą turnieju została klasa IV b, która w składzie: Mikołaj Szymończyk, Jakub Brodowski, Kacper Pizoń, Jerzy Kalisz, Sebastian Kędra, Konrad Mielniczuk, Mikołaj Kułażyński zdobyła komplet punktów wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Kolejne drugie miejsce zdobyła się klasa IV e, a na trzecim miejscu znalazła się drużyna z klasy IVc.

Gratulacje należą się również pozostałym drużynom dla których zabrakło miejsca na podium tj: klasa IV a, klasa IV g, klasa IV f, klasa IV d.

Wszystkie mecze, które zostały rozegrane podczas trwania całego turnieju były zacięte, toczone w szybkim tempie a każdy z grających z wielką ambicją i wolą walki opartą na zasadach Fair Play pragnął uzyskać zwycięstwo dla swojej drużyny.  Nie zabrakło uśmiechów i radości jednak zauważyć można było również łzy porażki i sportową złość.