11 maja 2017r. w naszej szkole odbyła się kolejna VIII edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego Albion, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów. Do konkursu przystąpiło 36 uczniów z 12 szkół powiatu janowskiego. Zadania konkursowe sprawdzały umiejętności językowe (czytanie ze zrozumieniem) oraz znajomość słownictwa i struktur gramatycznych. Poza tym uczniowie mogli wykazać się wiedzą na temat kultury krajów anglojęzycznych.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Lp. Imię i Nazwisko Klasa

Punkty

(max. 50pkt.)

Szkoła Opiekun
1. Kinga Jednac VI 43 PSPzOI w Janowie Lubelskim Iwona Krzos
Filip Ponczek VI 43 PSPzOI w Janowie Lubelskim Agnieszka Serafin
2.

Piotr Firlej

 

VI

 

42 PSPzOI w Janowie Lubelskim

Agnieszka Serafin

 

Julia Głąb VI 42 PSP w Modliborzycach

Ireneusz Florczak

Katarzyna Pietras

3. Amelia Lewczyk VI 41 ZS w Chrzanowie

Joanna Sulowska

Stanisław Kłyza

 

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy uczniów do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Koordynatorzy konkursu:

Iwona Kokoszka

Iwona Krzos

Anna Moskal