Pluszowy miś to ulubiona zabawka każdego dziecka, dlatego 25 listopada nasze przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

W przedszkolu przygotowano wiele ciekawych zajęć związanych z pluszowymi przyjaciółmi. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych maskotkach, uczestniczyły w zabawach ruchowych, słuchały bajek o misiach, śpiewały piosenki, tańczyły. Niespodzianką dla przedszkolaków było „Misiowe Okienko”, w którym można było zrobić sobie zdjęcie. Na zakończenie zajęć w każdej grupie przedszkolnej, wykonano różnorodne prace plastyczno-techniczne, których bohaterem był misio.

Światowy Dzień Pluszowego Misia dostarczył naszym milusińskim wiele radości oraz niezapomnianych wrażeń.