Dnia 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości.

Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo. Sale przedszkolne zostały udekorowane pracami plastycznymi.  Dzieci wykonały samodzielnie kotyliony i flagi. W ramach akcji Ministra Edukacji i Nauki ,,Szkoła do hymnu”, wszystkie przedszkolaki o godzinie 11:11 odśpiewały hymn narodowy. Dzieci z dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem brały udział w zajęciach o tematyce patriotycznej. Poznawały symbole narodowe, historię Polski oraz utwory muzyczne i literackie związane z obchodzonym świętem.

Dzień Niepodległości był radosnym dniem w naszym przedszkolu i z pewnością na długo pozostanie w pamięci małych Polaków.