Nauka zdalna obejmuje również naszych najmłodszych uczniów. W tym celu została utworzona strona internetowa, na której zamieszczane są codziennie materiały do pracy dla dzieci przedszkolnych.

Przygotowane karty pracy są ściśle związane z realizacją podstawy programowej, zadania dotyczą wszystkich aktywności dzieci, począwszy od pisania, czytania, liczenia, rysowania na śpiewaniu i słuchaniu kończąc. Codziennie pojawia się propozycja pracy plastycznej, do wykonania z ogólnie dostępnych materiałów. Strona działa od początku pracy zdalnej i cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i Rodziców. Mamy nadzieję, że uczniowie są zainteresowani zamieszczanymi materiałami, zapraszamy wszystkich przedszkolaków i ich Rodziców do odwiedzania naszej strony.

Adres strony:

www.zerowka.idsl.pl

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych