Dnia 12 grudnia 2019 roku po raz kolejny na scenie JOK zagościł Krakowski Katolicki Teatr Edukacji.

Przedszkolaki z oddziałów „0” oraz uczniowie klasy I - III wybrali się wraz z wychowawcami na piękne przedstawienie teatralne pt. „Alladyn  — baśń tysiąca i jednej nocy”. Opowieść w wykonaniu profesjonalnych krakowskich aktorów zamieniła się w rozśpiewane widowisko. Najwięcej emocji wśród dzieci wzbudził Dżin spełniający życzenia. Dzieci miały okazję przekonać się, że nie bogactwo, ale miłość i uczciwość są w życiu najważniejsze. Wizyta aktorów Katolickiego Teatru Edukacji była wspaniałą okazją do przybliżenia dzieciom niezwykłego świata teatru. Magiczna atmosfera sceny, piękne dekoracje, kolorowe stroje oraz obudowa muzyczna i efekty świetlne, jakie towarzyszyły przedstawieniu, sprawiły, że zostaną one w pamięci na dłużej, a najmłodsi chętnie wrócą do teatru.