Szanowni Państwo,

Portal edukacyjny dyktanda.pl zachęca do udziału w Dyktandzie Zimowym - organizowanym na przełomie grudnia i stycznia, w trakcie przerwy od zajęć szkolnych.

Wszystkie konkursy przedmiotowe drugiego etapu organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty rozpoczynają się o godzinie 9:00.

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych rozpoczyna VI edycję wojewódzkiego konkursu plastycznego z okazji Świąt Bożego Narodzenia „Kartka Świąteczna – Przyrodą Malowana”.

Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie zaprasza nauczycieli i uczniów do udziału w Wojewódzkim Konkursie „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”. Poniżej znajduje się regulamin konkursu.

Harmonogram pierwszego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie:

9 listopada 2020r. o godz. 9:00 odbędzie się konkurs języka niemieckiego, o godz. 10:30 - języka francuskiego.

10 listopada 2020r. o godz. 9:00 odbędzie się konkurs matematyczny.

Dla wszystkich Polaków rok 2020 jest niezwykły, bo poświęcony jubileuszowi urodzin świętego Jana Pawła II. Jako społeczność szkolna przyłączamy się z wielką radością do uczczenia tego jakże ważnego dla nas wydarzenia.