Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie zaprasza nauczycieli i uczniów do udziału w Wojewódzkim Konkursie „Żyjmy zdrowo i bezpiecznie”. Poniżej znajduje się regulamin konkursu.

Harmonogram pierwszego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie:

9 listopada 2020r. o godz. 9:00 odbędzie się konkurs języka niemieckiego, o godz. 10:30 - języka francuskiego.

10 listopada 2020r. o godz. 9:00 odbędzie się konkurs matematyczny.

Dla wszystkich Polaków rok 2020 jest niezwykły, bo poświęcony jubileuszowi urodzin świętego Jana Pawła II. Jako społeczność szkolna przyłączamy się z wielką radością do uczczenia tego jakże ważnego dla nas wydarzenia.

W niedzielę 24 listopada na hali sportowej PSPzOI w Janowie Lub. po oficjalnym rozpoczęciu i odsłuchaniu hymnu państwowego 31 młodych badmintonistów z Janowa Lub. rozpoczęło rywalizację  w ramach Cyklu Turniejów na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Turniej rozgrywany w ramach:

Cyklu Turniejów na obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Zapraszamy dziewczęta i chłopców.

Dla najlepszych czekają nagrody.

W bieżącym roku szkolnym Lubelski Kurator Oświaty organizuje we współpracy z LSCDN 12 konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Szczegóły organizacyjne zostały opisane w Regulaminie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2019/2020.

Regulamin konkursów przedmiotowych