Wyprawka pierwszoklasisty to lista rzeczy, które powinny znaleźć się w plecaku małego ucznia. Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z podanymi informacjami:

Wyprawka ucznia klasy Ia (wych. D. Pietraszuk)

Wyprawka ucznia klasy Ib (wych. E. Czerniak)

Wyprawka ucznia klasy Ic (wych. W. Małysz)

Wyprawka ucznia klasy Id (wych. A. Żytko)

Wyprawka ucznia klasy 1e (wych. K. Lachawiec)

Zgodnie ze zwyczajem, w tygodniu poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, dzieci z klas 0 i I – III przygotowują własnoręcznie symboliczne upominki dla mieszkańców DPS.

Dnia 12 grudnia 2019 roku po raz kolejny na scenie JOK zagościł Krakowski Katolicki Teatr Edukacji.

Dnia 20 listopada 2019r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania na Ucznia Klasy Pierwszej.

Dnia 13 listopada 2019 r. uczniowie klasy II „d” pod opieką p. Marii Chmiel i p. Angeliki Peret zwiedzili Muzeum Fotografii pana Florczaka i uczestniczyli w warsztatach fotograficznych. Pan Florczak przybliżył nam historię fotografii, która w tym roku ma już 180 lat.

Na przełomie września i października uczniowie klasy I „b” i  I „e” wybrali się wraz z wychowawcami ( I. Lasek, J. Wieleba) oraz rodzicami na wycieczkę do jednej z janowskich Przychodni Weterynaryjnych Animal Care.

W dniach 21 – 25 października nauczyciele biblioteki przeprowadzili uroczyste lekcje w klasach pierwszych. Uczniowie poznali regulamin szkolnej biblioteki oraz zasady korzystania z jej zbiorów. Dzieci dowiedziały się, jakie wartości płyną z czytania książek a poprzez „Życzenia Złotej Księgi” w jaki sposób je szanować.