„Czy to jutro, czy to dziś,
wszystkim jest potrzebny Miś!”

25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś.
Z tej okazji tego dnia wszystkie dzieci przyniosły z domu ulubione maskotki - misie. Były misie duże i małe. Nie było dwóch jednakowych, a każdy był piękny i wyjątkowy. Za sprawą tych niecodziennych „gości” nasze przedszkole zamieniło się w „Misiową Krainę”.

A tak przebiegała nasza uroczystość. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej o Światowym Dniu Pluszowego Misia, każde z dzieci zaprezentowało swojego ulubieńca opowiadając o nim kilka zdań. Nie brakowało w tym dniu wspólnych pląsów i zabaw. Odbyła się też gimnastyka z Misiem na wesoło. Po zabawie nastąpiło roztrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Mój przyjaciel Miś”. Na zajęciach popołudniowych dzieci oglądały film „Przygody Kubusia Puchatka” oraz kolorowały obrazki, których bohaterem był oczywiście miś. Na zakończenie uroczystości każde dziecko zostało poczęstowane ciasteczkami - misiami. Za aktywny udział w zabawie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy.
To był miły, wesoły dzień, pełen niespodzianek i wspólnej zabawy.

 

Wyniki konkursu:
I miejsce
- Julia Krzos - grupa 0 „c”
- Karolina Ligaj - grupa 0 „b”
- Maja Tylus - grupa 0 „d”

II miejsce
- Iga Jakubiec - grupa 0 „f”
- Zuzanna Kazek - grupa 0 „a”

III miejsce
- Maciej Wojciechowski - grupa 0 „e”

Wyróżnienia
- Agnieszka Nosal, Malwina Torba - grupa 0 „a”
- Ola Pudło, Agata Kamińska - grupa 0 „b”
- Patrycja Kuryło, Magda Sadowska - grupa 0 „c”
- Olga Bielecka, Bartłomiej Kiszka - grupa 0 „d”
- Oliwia Żołynia, Michał Pyrzyna - grupa 0 „e”
- Błażej Kozdra, Maja Drwal - grupa 0 „f”

Serdecznie gratulujemy!
Wychowawcy oddziałów przedszkolnych