Na początku grudnia w Lublinie odbył się finał wojewódzki w pływaniu. W tym roku do finału zakwalifikowała się tylko drużyna chłopców z kl. VII i VIII.

Drużyna w składzie: JĘDRZEJ JARGIŁO, MAREK GRYKAŁOWSKI, PAWEŁ CHMIEL, ŁUKASZ RZEŹNICZUK, KAROL SAWICKI i PAWEŁ SADECKI zajęli w finale 6X25 m z czasem 1;22.91  IV miejsce- dotychczas najlepsze w historii pływania naszej szkoły. 

Indywidualnie w stylu motylkowym na 50 m-IZABELA PELC z czasem 36.84 X miejsce, w stylu klasycznym ALEKSANDRA WYDRA z czasem 38.50 IV miejsce, w stylu grzbietowym JĘDRZEJ JARGIŁO z czasem 34 s V miejsce, PAWEŁ SADECKI z czasem 37.90 XIII miejsce, w stylu dowolnym SAWICKI KAROL z czasem 30.87 XV miejsce i MAREK GRYKAŁOWSKI z czasem 33.60 XVIII miejsce.

Gratulujemy najlepszym pływakom PSPzOI!!!

 

Film z wydarzenia dostępny poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=ir7GTlP29Ew