6 czerwca 2018 r. po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów. Wrześniowi zerówkowicze mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Maluszki po przekroczeniu progu naszej szkoły zostały serdecznie przywitane przez Dyrektora Szkoły p. Agnieszkę Trytek.

 Po krótkim przemówieniu rozpoczęło się zwiedzanie pomieszczeń szkolnych: świetlicy, biblioteki, sali gimnastycznej oraz sal lekcyjnych, gdzie przedszkolaki mogły po raz pierwszy usiąść w ławkach szkolnych i poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Następnie przyszli uczniowie obejrzeli występy swoich starszych kolegów. Głośnymi brawami nagradzali ucz. klas 4, którzy pod opieką p. W. Sołtys przygotowali i przedstawili teatrzyk pt. ,, Królewna Śnieżka”, Norberta Górę ucz. Kl. 1 f, który zaśpiewał piosenkę pt. ,, Pan Komputer ‘’. Dzieciom szczególnie podobało się wystąpienie czirliderek z kl. 5 d, rozwijających swój talent pod okiem p. M. Sadeckiej oraz taniec towarzyski w wykonaniu uczniów kl. 5. Po występach dzieci zostały zaproszone na stołówkę szkolną, na słodki poczęstunek. Następnie podczas pracy w grupach dzieci mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi, kolorując rysunki przygotowane dla nich przez uzdolnione plastycznie uczennice naszej szkoły. Wykonane przez dzieci rysunki do dziś rozweselają nasze korytarze.
Na zakończenie Dnia Otwartego, każdy przedszkolak dostał drobny upominek.

Było nam miło Was gościć !

Za rok zapraszamy kolejnych 5-latków!

Organizatorzy