W dniu 12 V 2017 r. uczniowie klas: II a, II b, II c i II d przedstawili inscenizację pt. „Baśniowy ambaras”. Została ona przygotowana z okazji przypadającego na przełomie maja i czerwca „Tygodnia Czytania Dzieciom”. Tematyka przedstawienia uświadomiła uczniom jak wielkie są wartości wynikające z czytania książek i to, że książki nie zastąpi nawet komputer. Barwne stroje postaci bajkowych i dekoracje przeniosły widzów w świat bajek i baśni. Inscenizacja wzbudziła duże zainteresowanie wśród oglądających.

 

     Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas I – III zaś dnia 25 IV - klasy „0”.

     Uczniowie klas biorących udział w przedstawieniu zostali przygotowani przez wychowawców: p. Justynę Wielebę, p. Dorotę Pietraszuk, p. Grażynę Kaproń i p. Irenę Lasek. Dekoracje przygotowali nauczyciele biblioteki.

                                                           Opracowanie: Joanna Jarosz, Elżbieta Bucior