Zastępstwa w dniu 06.11.2020 piątek
Maria Chmiel
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 D - e_wczesnoszk, 12C Joanna Lalik  
3 3 D - e_wczesnoszk, 12C Małgorzata Ciupak Religia
4 3 D - godz. dyrekt, 12C Grażyna Kaproń  
       
Krystyna Ćwiek
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 B - geografia, 31B Ewa Wiechnik Jęz. polski, za n.u.
2 7 A - geografia, 12A Katarzyna Surtel Biologia
3 4 F - przyroda, 16B Andrzej Bucior  
4 4 D - przyroda, 34A Agnieszka Trytek Historia
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  B_P    
1 A_P    
2 A_P    
3 A_1    
       
Jarosław Kańkowski
lekcja opis zastępca uwagi
2 WF dziewcząt klas 7B i 7C - wf, Agnieszka Kicińska Za n.u.
4 WF dziewcząt klas 4B i 4E - wf, Grzegorz Nieborak  
5 WF chłopców klas 4A i 4F - wf, Ryszard Boryński  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
3 H_1    
4 H_1    
       
Łukasz Kołodziej
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 A - religia, 13C Małgorzata Ciupak  
2 3 C - religia, 11C Małgorzata Ciupak  
4 2 D - religia, 13D Małgorzata Ciupak  
       
Elżbieta Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
3 - j.ang._5, 16a Joanna Jarosz 10.30-11.00 ed. przedszkolna
4 - j.ang._0, 3a Klaudia Drąg 11.00-11.30 ed. przedszkolna
5 - świetlica, 8a Olga Jargiło 11.40-13.10 gr. III za n.u.
6 - świetlica, 8a Grażyna Kaproń 13.10-15.10 gr. III
       
Włodzimierz Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
1 8 D(1) - wf, Grzegorz Sowa  
2 WF chłopców klas 6G i 6H - wf, Małgorzata Lewczuk  
4 WF dziewcząt klas 6C i 6D - wf, Robert Bratkowski  
       
Anna Kwiecień
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 B - e_wczesnoszk, 14C Teresa Maiło  
2 3 B - e_wczesnoszk, 14C Teresa Kierepka  
4 3 B - e_wczesnoszk, 14C Grażyna Kuśmierczyk  
       
Katarzyna Lachawiec
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 E - e_wczesnoszk, 8a Bożena Matysek  
2 1 E - e_wczesnoszk, 8a Bożena Matysek  
3 1 E - e_wczesnoszk, 8a Grażyna Chmiel  
4 1 E - godz. dyrekt, 8a Grażyna Chmiel  
       
Irena Lasek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 B - e_wczesnoszk, 16E Grażyna Kuśmierczyk  
2 2 B - e_wczesnoszk, 16E Grażyna Kuśmierczyk  
3 2 B - e_wczesnoszk, 16E Grażyna Kuśmierczyk  
       
Wioletta Małysz
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 C - e_wczesnoszk, 6a Dorota Małek za n.u.
2 1 C - e_wczesnoszk, 6a Dorota Małek za n.u.
3 1 C - e_wczesnoszk, 6a Dorota Małek za n. u.
4 1 C - godz. dyrekt, 6a Dorota Małek za n.u.
       
Iwona Paleń
lekcja opis zastępca uwagi
1 - e.przedsz_0, 3a Klaudia Drąg 8.00-11.00
5 - e.przedsz_0, 3a Anna Staszewska 11.30-15.00
       
Marzena Stolarz
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 A - e_wczesnoszk, 14B Elżbieta Sobótka  
2 2 A - e_wczesnoszk, 06E Elżbieta Sobótka Za n.u.
3 2 A - e_wczesnoszk, 06E Elżbieta Sobótka Za n. u.
4 2 A - godz. dyrekt, 06E Elżbieta Sobótka Za n. u.
       
Jadwiga Tyra
lekcja opis zastępca uwagi
5 6 D - religia, 21C Bożena Mędrek Geografia, za n. u.
6 4 D - religia, 34A Barbara Czarny Jęz. polski, za n.u.
7 7 F - religia, 33A Katarzyna Małek Matematyka, za n.u.
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
7 A_S    
       
Ewa Widomska
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 E - matematyka, 13A Katarzyna Małek Za n.u.
2 4 D - matematyka, 34A Beata Gałus  
3 7 G - matematyka, 15A Elżbieta Krzysztoń  
4 4 F - matematyka, 16B Joanna Rosińska  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 A_2    
       
Justyna Wieleba
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 E - e_wczesnoszk, 15E Iwona Walas  
2 2 E - e_wczesnoszk, 15E Joanna Lalik  
       
Daniel Wołoszyn
lekcja opis zastępca uwagi
2 3 E - e_językowa, 14D Robert Bratkowski Świetlica
3 6 E - j.angielski, 22C Katarzyna Surtel Biologia
5 3 B - e_językowa, 14C Grażyna Kaproń Ed. wczesn.
6 4 E - j.angielski, 35B Justyna Kałamajka-Krzosek  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
6 B_S    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN