Zastępstwa w dniu 05.11.2020 czwartek
Maria Chmiel
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 D - e_wczesnoszk, 12C Ala Kuźnicka  
2 3 D - e_wczesnoszk, 12C Stefania Wójcik Ed. plastyczna
3 3 D - e_wczesnoszk, 12C Anna Żytko  
4 3 D - e_wczesnoszk, 12C Teresa Kierepka  
       
Krystyna Ćwiek
lekcja opis zastępca uwagi
2 7 F - geografia, 33A Bożena Mędrek  
3 4 D - przyroda, 34A Andrzej Bucior  
4 4 F - przyroda, 16B Agnieszka Trytek Historia
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
2 A_2    
3 A_2    
       
Jarosław Kańkowski
lekcja opis zastępca uwagi
5 WF dziewcząt klas 4B i 4E - wf, Andrzej Jakubiec  
6 WF chłopców klas 4A i 4F - wf, Marzena Sadecka  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 H_1    
       
Łukasz Kołodziej
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 A - religia, 4a Dorota Pietraszuk ed. wczesnoszkolna
3 - religia _0, 3a Klaudia Drąg 10.00-10.30 ed. przedszkolna
4 - religia _0, 16a Klaudia Drąg 10.30-11.00 ed. przedszkolna
5 1 B - religia, 5a Elżbieta Czerniak ed. wczesnoszkolna
       
Elżbieta Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
6 - świetlica, 4a Dorota Małek 12.40-13.40
7 - świetlica, 4a Teresa Kierepka 13.40-16.10
       
Włodzimierz Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
1 WF dziewcząt klas 6C i 6D - wf, Agnieszka Kicińska  
2 8 D(1) - wf, Robert Bratkowski  
4 WF chłopców klas 6G i 6H - wf, Agnieszka Kicińska Za n.u.
       
Anna Kwiecień
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 B - e_wczesnoszk, 14C Grażyna Kuśmierczyk Świetlica
2 3 B - e_wczesnoszk, 14C Małgorzata Ciupak Religia
3 3 B - e_wczesnoszk, 14C Iwona Walas  
       
Katarzyna Lachawiec
lekcja opis zastępca uwagi
3 1 E - e_wczesnoszk, 8a Joanna Jarosz  
4 1 E - e_wczesnoszk, 8a Elżbieta Czerniak  
5 1 E - e_wczesnoszk, 8a Dorota Małek  
       
Irena Lasek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 B - e_wczesnoszk, 14B Elżbieta Sobótka  
2 2 B - e_wczesnoszk, 16E Elżbieta Sobótka  
3 2 B - e_wczesnoszk, 16E Grzegorz Sowa Świetlica
       
Wioletta Małysz
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 C - e_wczesnoszk, 6a Agnieszka Serafin ed. językowa
2 - rytmika_p, 11a Agnieszka Pikula 9.15-9.30 ed. przedszkolna
3 - rytmika_p, 10a Anna Staszewska 9.30-9.45 ed. przedszkolna
4 1 C - e_wczesnoszk, 6a Joanna Jarosz  
5 1 C - e_wczesnoszk, 6a Anna Żytko  
6 - rytmika_p, 14a Aleksandra Kusz 9,45-10.00 ed. przedszkolna
7 - rytmika_p, 15a Anna Jednac 10.00-10.15 ed. przedszkolna
8 - rytmika_p, 13a Małgorzata Stefanek 10.15-10.30 ed. przedszkolna
       
Iwona Paleń
lekcja opis zastępca uwagi
4 - o_przedsz_0, 3a Aleksandra Kusz 10.30-15.00
       
Marzena Stolarz
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 A - e_wczesnoszk, 06E Iwona Walas  
2 2 A - e_wczesnoszk, 06E Joanna Kowal Religia
3 2 A - e_wczesnoszk, 06E Grażyna Kuśmierczyk  
4 2 A - e_wczesnoszk, 06E Elżbieta Sobótka  
       
Jadwiga Tyra
lekcja opis zastępca uwagi
5 4 F - religia, 16B Marzena Kaproń Za n.u.
6 4 E - religia, 35B Marzena Kaproń Za n.u.
7 7 G - religia, 15A Jadwiga Chróściel Inne, za n.u.
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
5 A_P    
7 A_S    
       
Ewa Widomska
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 F - matematyka, 16B Katarzyna Małek  
2 7 G - matematyka, 15A Katarzyna Orzeł  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 A_2    
2 C_S    
       
Justyna Wieleba
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 E - e_wczesnoszk, 15E Joanna Jarosz  
2 2 E - e_wczesnoszk, 15E Joanna Jarosz  
4 2 E - e_wczesnoszk, 15E Grzegorz Sowa Świetlica
5 2 E - godz. dyrekt, 15E Grażyna Kuśmierczyk  
       
Daniel Wołoszyn
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 A - j.angielski, 14A Iwona Kokoszka  
3 4 F - j.angielski, 16B Aneta Knap  
4 3 A - e_językowa, 13C Teresa Maiło Ed. wczesn.
5 6 E - j.angielski, 22C Beata Rzędzicka-Stolarz Jęz. polski
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 A_S    
5 C_S    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN