Zastępstwa w dniu 04.11.2020 środa
Maria Chmiel
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 D - e_wczesnoszk, 14B Teresa Kierepka  
2 3 D - e_wczesnoszk, 12C Joanna Lalik  
3 3 D - e_wczesnoszk, 12C Iwona Walas  
4 3 D - e_wczesnoszk, 12C Ala Kuźnicka  
5 3 D - godz. dyrekt, 12C Grażyna Kuśmierczyk  
       
Krystyna Ćwiek
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 A - geografia, 12A Ewa Chmiel Doradztwo zawodowe
2 6 F - geografia, 10A Grażyna Kras Inne, za n.u.
3 7 D - geografia, 35A Ewa Chmiel Doradztwo zawodowe
4 7 B - geografia, 31B Marzena Kaproń Inne, za n.u.
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  A_S    
3 B_2    
       
Jarosław Kańkowski
lekcja opis zastępca uwagi
1 WF dziewcząt klas 7B i 7C - wf, Agnieszka Kicińska Za n. u.
2 WF chłopców klas 4A i 4F - wf, Tomasz Hulak  
       
Elżbieta Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
3 - j.ang._0, 16a Grażyna Chmiel 10.30-11.00 ed. przedszkolna
4 - j.ang._0, 3a Iwona Paleń 11.00-11.30 ed. przedszkolna
5 - świetlica, 8a Dorota Małek gr. III 11.40-12.40
6 - świetlica, 8a Olga Jargiło gr. III 12.40-15.10 za n.u.
       
Włodzimierz Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
2 8 D(1) - wf, Małgorzata Lewczuk  
3 WF chłopców klas 6G i 6H - wf, Agnieszka Kicińska Za n. u.
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 H_P    
2 H_P    
       
Anna Kwiecień
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 B - e_wczesnoszk, 14C Agnieszka Serafin Ed. językowa
2 3 B - e_wczesnoszk, 14C Joanna Kulpa swietlica
3 3 B - e_wczesnoszk, 14B Małgorzata Ciupak Religia
4 3 B - e_wczesnoszk, 14C Anna Jednac  
5 3 B - godz. dyrekt, 14C Anna Jednac  
       
Katarzyna Lachawiec
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 E - e_wczesnoszk, 8a Bożena Matysek  
2 1 E - e_wczesnoszk, 8a Bożena Matysek  
3 1 E - e_wczesnoszk, 8a Elżbieta Sobótka  
4 1 E - e_wczesnoszk, 8a Elżbieta Sobótka  
       
Irena Lasek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 B - e_wczesnoszk, 16E Anna Jednac  
2 2 B - e_wczesnoszk, 16E Anna Jednac  
3 2 B - e_wczesnoszk, 16E Anna Jednac  
       
Wioletta Małysz
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 C - e_wczesnoszk, 6a Elżbieta Sobótka za n. u.
2 1 C - e_wczesnoszk, 6a Elżbieta Czerniak  
3 1 C - e_wczesnoszk, 6a Anna Żytko  
4 - rytmika_p, 15a Joanna Jarosz 10.45-11.00 ed. przedszkolna
5 - rytmika_p, 13a Aleksandra Kusz 11.00-11.15 ed. przedszkolna
6 - rytmika_p, 14a Karolina Chmiel 11.15-11.30 ed. przedszkolna
7 - rytmika_p, 11a Agnieszka Pikula 11.30-11.45 ed. przedszkolna
8 - rytmika_p, 10a Anna Staszewska 11.45-12.00 ed. przedszkolna
       
Marzena Stolarz
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 A - e_wczesnoszk, 06E Stefania Wójcik Ed. plastyczna
3 2 A - e_wczesnoszk, 06E Agnieszka Maksim Ed. językowa
4 2 A - e_wczesnoszk, 06E Grażyna Kuśmierczyk Świetlica
5 2 A - e_wczesnoszk, 06E Katarzyna Byszuk Religia
       
Jadwiga Tyra
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 F - religia, 16B Jadwiga Chróściel Inne, za n.u.
2 6 D - religia, 21C Iwona Wojtan WDŻwR
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 C_S    
       
Ewa Widomska
lekcja opis zastępca uwagi
1 7 G - matematyka, 15A Aneta Sydor-Burda Jęz. polski
2 7 E - matematyka, 13A Katarzyna Małek  
3 4 D - matematyka, 34A Katarzyna Orzeł  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 A_P    
       
Justyna Wieleba
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 E - e_wczesnoszk, 15E Stefania Wójcik Ed. plastyczna
2 2 E - e_wczesnoszk, 15E Adam Wiechnik Ed. muzyczna
4 2 E - e_wczesnoszk, 15E Iwona Walas  
5 2 E - e_wczesnoszk, 15E Iwona Walas  
       
Daniel Wołoszyn
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 A - j.angielski, 14A Agnieszka Trytek Historia, za n.u.
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN