Zastępstwa w dniu 03.11.2020 wtorek
Krystyna Ćwiek
lekcja opis zastępca uwagi
2 7 G - geografia, 15A Agnieszka Trytek Historia, za n.u.
3 7 F - geografia, 33A Bożena Mędrek  
4 7 D - geografia, 35A Bożena Mędrek  
5 8 D - geografia, 33B Katarzyna Małek Matematyka, za n.u.
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
4 B_2    
       
Jarosław Kańkowski
lekcja opis zastępca uwagi
2 WF dziewcząt klas 4B i 4E - wf, Andrzej Jakubiec  
3 WF dziewcząt klas 7B i 7C - wf, Robert Bratkowski  
4 WF chłopców klas 4A i 4F - wf, Ryszard Boryński  
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
1 H_1    
2 H_1    
3 H_1    
       
Elżbieta Kulpa
lekcja opis zastępca uwagi
1 - j.ang._p, 13a Małgorzata Stefanek 9.45-10.00 ed. przedszkolna
2 - j.ang._p, 11a Klaudia Drąg 10.05-10.20 ed. przedszkolna
3 - j.ang._p, 14a Aleksandra Kusz 10.25-10.40 ed. przedszkolna
4 - j.ang._p, 15a Joanna Jarosz 10.45-11.00 ed. przedszkolna
5 - j.ang._p, 10a Anna Staszewska 11.05-11.20 ed. przedszkolna
6 - świetlica, 4a Olga Jargiło gr I 11.40-16.10 za n.u.
       
Anna Kwiecień
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 B - e_wczesnoszk, 14C Joanna Lalik  
2 3 B - e_wczesnoszk, 14C Grażyna Kaproń  
3 3 B - e_wczesnoszk, 14C Urszula Wiechnik Ed. muzyczna
       
Irena Lasek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 B - e_wczesnoszk, 16E Marzena Stolarz  
2 2 B - e_wczesnoszk, 16E Ala Kuźnicka  
4 2 B - e_wczesnoszk, 16E Maria Chmiel  
5 2 B - e_wczesnoszk, 16E Maria Chmiel  
       
Wioletta Małysz
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 C - e_wczesnoszk, 6a Elżbieta Sobótka za n.u
2 1 C - e_wczesnoszk, 6a Elżbieta Sobótka za n.u.
3 1 C - e_wczesnoszk, 6a Elżbieta Sobótka za n.u.
4 1 C - e_wczesnoszk, 6a Elżbieta Sobótka za n.u.
5 1 C - e_wczesnoszk, 6a Elżbieta Sobótka  
       
Jadwiga Tyra
lekcja opis zastępca uwagi
5 4 E - religia, 35B Agnieszka Trytek Historia, za n.u.
6 6 H - religia, 23C Joanna Rosińska Matematyka, za n.u.
7 7 G - religia, 15A Aneta Sydor-Burda Jęz. polski
       
Daniel Wołoszyn
lekcja opis zastępca uwagi
1 5 A - godz. dyrekt, 14A Marzena Kaproń Inne, za n.u.
2 5 A - j.angielski, 14A Bożena Mędrek Geografia, za n.u.
3 4 F - j.angielski, 16B Jadwiga Chróściel Inne, za n.u.
4 4 E - j.angielski, 35B Katarzyna Małek Matematyka, za n.u.
5 3 A - e_językowa, 13C Marzena Stolarz Ed. wczesn.
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi
  A_S    
2 B_S    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN